7675Si15.05
ENGINE COOLING SYSTEM OVERSIZE RADIATOR


<-WATER PUMP   - Overview -   WATER PIPE->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
180157241WATER RADIATOR ASSY 1Bestel 
281053301WATER PIPE 1Bestel 
380159821WATER PIPE 1Bestel 
447881481WATER HOSE PROMO PRICE VALID TILL STOCK ENDS 0Bestel 
547876301RUBBER SLEEVE 1Bestel 
6984328972WATER HOSE 1Bestel 
7[17764891]
Not available anymore
5CLIP Ø40/60 MM 0
arrow177648925PIPE CLIP Ø40-60 MM 5Bestel 
8[98490783]
Not available anymore
3CLIP Ø55-65 MM 1
arrow177649913CLIP Ø50/70 MM 5Bestel 
98015261
Not available anymore
1RETAINER 0
1081132981CLAMP 1Bestel 
1181132991CLAMP 1Bestel 
1213662904RUBBER LUG 10Bestel 
13[16605624]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056352HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
14170894742SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
15[17094914]
Not available anymore
2WASHER 8x16 50
arrow170949162WASHER T430896 20Bestel 
16170379312HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
17[8014425]
Not available anymore
1SUPPORT LEFT 0
arrow80215441SUPPORT LEFT 0Bestel 
18[8014424]
Not available anymore
1SUPPORT RIGHT 0
arrow8021533
Not available anymore
1SUPPORT RIGHT 0
198014451
Not available anymore
1TIE ROD [up to 03-93] LEFT 0
208014452
Not available anymore
1TIE ROD [up to 03-93] RIGHT 0
2180903411KIT-RADIATOR A.S. COMPLETE 1Bestel 
2280904131KIT-RADIATOR A.S. COMPLETE 1Bestel 
23[17038421]
Not available anymore
4HEXAGON NUT M12 (8) 10
arrow170384254HEXAGON NUT M12 (8) 10Bestel 
24170910744WASHER Ø12X24X2,8 MM 5Bestel 
258014453
Not available anymore
2SCREW 0
26170901742SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
27166148244SCREW M16X50 5Bestel 
28170921744SPRING WASHER Ø16X32X3,4 10Bestel 
29[17038921]
Not available anymore
4NUT M16X2 10
arrow170389314HEXAGON NUT M16X2 5Bestel 
318015736
Not available anymore
1TIE ROD [from 03-93] LEFT 0
328015737
Not available anymore
1TIE ROD [from 03-93] RIGHT 0
33[15541521]
Not available anymore
2SCREW [up to 565948] M12X1.25X90 20
arrow15541524
Not available anymore
2SCREW M12X1,25X90 MM 0
34103009111PLUG M8 1Bestel 
3548586051WASHER Ø8X12 MM 20Bestel 
90050.60.12.9016611

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?