8041C05.06A018
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


Overview


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[13543621]
Not available anymore
4STUD M8X16X30 MM 1
arrow167468244STUD M8X30 MM (8.8) 10Bestel 
246052201OIL NOZZLE 10Bestel 
35003216701TIMINGGEAR HOUSIN ASSY REAR 1Bestel 
4984240451FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
5984240461FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
7500304835
Not available anymore
1FRONT C.CASE COVER ASSY 0
810839610
Not available anymore
2DOWEL PIN Ø8 MM 0
9[17094914]
Not available anymore
20WASHER 8x16 50
arrow1709491620WASHER 1Bestel 
10166058246HEXAGON BOLT M8X35 MM 10Bestel 
11[16043521]
Not available anymore
2SCREW M8X22 10
arrow150007242HEXAGON BOLT M8X22 MM (8.8) 5Bestel 
12166057341HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
13166065242HEXAGON BOLT M8X70 MM 5Bestel 
14166061241HEXAGON BOLT M8X50 MM 10Bestel 
15[16044921]
Not available anymore
3HEXAGON BOLT M8X1,25X85 MM 0
arrow160449243SCREW M8X1,25X85 MM 5Bestel 
16994692651SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
17[13516821]
Not available anymore
2STUD M8X12X20 MM 0
arrow167293242STUD M8X12X20 MM 10Bestel 
18170379311HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
2598442609
Not available anymore
1BRACKET LEFT 0
2698442608
Not available anymore
1BRACKET LEFT 0
27994574011SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
2848499941FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
29166106243SCREW M12X1,75 5Bestel 
30166112241HEXAGON BOLT M12X120 MM 5Bestel 
31984895861REAR C.CASE COVER 1Bestel 
32166109242HEXAGON BOLT M12X90 MM 5Bestel 
35170910746WASHER Ø12X24X2,8 MM 5Bestel 
368019676
Not available anymore
4SPACING BAR 0

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?