8041C05.06A018
ENGINE INJECTION INJECTION PUMP DRIVE


<-INJECTION   - Overview -   INJECTOR->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1126471245WASHER Ø8X20 MM 5Bestel 
2[4852642]
Not available anymore
1GASKET 0
arrow48519231FLAT ENGINE GASKET 20Bestel 
347892851INJECT.PUMP BUSH 1Bestel 
447990861SPRING WASHER 10Bestel 
547911321SPACING BAR 1Bestel 
647889091INJECT.PUMP SLEEVE 1Bestel 
748519221FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
847082131CIRCLIP 5Bestel 
946674981WASHER 10Bestel 
1048094251WASHER Ø50 MM 2Bestel 
1147694272BUSH VANDERVELL 1Bestel 
1247697101SUPPORT ASSY 1Bestel 
1347988448SCREW 10Bestel 
144796596
Not available anymore
1RETAINER 0
1616872576
Not available anymore
1CIRCLIP Ø6X0,7 MM 0
1747696001INJECT.PUMP SPIND 1Bestel 
184769712
Not available anymore
1INJECT.PUMP BUSH 1
1948499961FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
20[17089471]
Not available anymore
11SPRING WASHER Ø16X8 MM SP=1,4 MM 0
arrow1708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
21170853761CIRCLIP Ø30 MM 10Bestel 
22[17038821]
Not available anymore
1HEXAGON NUT M14 0
arrow170432311NUT M14X1,5 5Bestel 
23102058201KEY 4X6,5 MM 20Bestel 
24166057344HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
25[16605624]
Not available anymore
5HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056355HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
26[16043321]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M8X18 MM 10
arrow160433241HEXAGON BOLT M8X18 MM 10Bestel 
27[16606024]
Not available anymore
1SCREW M8X45 MM 5
arrow166060341HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?