8045E00.59A001
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


<-ASSEMBLY-SUMP   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
15645301COVER 1Bestel 
2135469213STUD M8X12X22 MM 0Bestel 
348509861FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
447697491FRONT C.CASE COVER ASSY 1Bestel 
5[4786512]
Not available anymore
1TIMINGGEAR HOUSIN ASSY 0
arrow5041209501TIMINGGEAR HOUSIN ASSY 1Bestel 
6984181381FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
7984240461FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
8994692651SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
9135261703THREADED INSERT M10X1,25X20 MM 10Bestel 
10[17094914]
Not available anymore
19WASHER 8x16 50
arrow1709491619WASHER T430896 20Bestel 
1110839610
Not available anymore
2DOWEL PIN Ø8 MM 0
12[16603724]
Not available anymore
4HEXAGON BOLT M6X20 MM (8.8) 10
arrow166037284HEXAGON BOLT 1Bestel 
13170379311HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
14170884744WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
17170950141WASHER Ø10X18 MM 20Bestel 
1846052201OIL NOZZLE 10Bestel 
19[16043521]
Not available anymore
2SCREW M8X22 10
arrow150007242HEXAGON BOLT M8X22 MM (8.8) 5Bestel 
20166057341HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
21166058246HEXAGON BOLT M8X35 MM 10Bestel 
22166061244HEXAGON BOLT M8X50 MM 10Bestel 
23[13543621]
Not available anymore
3STUD M8X16X30 MM 1
arrow167468243STUD M8X30 MM (8.8) 10Bestel 
24158888241HEXAGON BOLT M10X1,25X70 MM 5Bestel 
2513543620
Not available anymore
1STUD M8X16X30 0
26984895861REAR C.CASE COVER 1Bestel 
27994574011SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
2848499941FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?