8045E00.59A001
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


<-INSERTED BOX ASSEM.   - Overview -   ENGINE SUSPENSION->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[99443762]
Not available anymore
1FLYWHEEL HOUSING 0
arrow172755101DOWEL PIN Ø10 MM 5Bestel 
216612724
Not available anymore
2HEXAGON BOLT 5
3144830811O-RING Ø5,33X196,2 MM 1Bestel 
4172755102DOWEL PIN Ø10 MM 5Bestel 
5166123242HEXAGON BOLT M14X35 MM 5Bestel 
6[11306921]
Not available anymore
4SCREW M10X1,25X30 0
arrow113069244HEXAGON BOLT M10X1,25X30 MM 5Bestel 
7170901744SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
8[11200174]
Not available anymore
4WASHER Ø14X32 MM 1
arrow170919744SPRING WASHER Ø14X32 MM SP=3,4 MM 10Bestel 
9[17089574]
Not available anymore
1WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895751WASHER 10Bestel 
10166054241SCREW M8X16 MM (8.8) 10Bestel 
1147187401PLUG 1Bestel 
12[14463880]
Not available anymore
1O-RING 0
arrow172892811O-RING Ø34,5 MM SP=3,53 MM 1Bestel 
13160435244SCREW M8X22 MM 5Bestel 
14984179861FLAT ENGINE GASKET 2Bestel 
15984179851COVER 1Bestel 
16170894744SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?