8060SRC21.20
ENGINE HEAT EXCHANGER


<-SUCTION STRAINER   - Overview -   WATER PUMP->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
148485541HEAT EXCHANGER ASSY 1Bestel 
2984784591HEAT EXANGER BODY SP=7 MM 1Bestel 
3994359591OIL COOLER 1Bestel 
448433961HEAT EXCHANG.COVER ASSY 1Bestel 
548433981FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
6984651102O-RING Ø31,42 MM SP=2,62 MM 5Bestel 
7166101241HEXAGON BOLT M12X40 MM 5Bestel 
8166109241HEXAGON BOLT M12X90 MM 5Bestel 
9[16611124]
Not available anymore
4HEXAGON BOLT M12X110 MM 0
arrow166111254HEXAGON BOLT 5Bestel 
10159722241HEXAGON BOLT M10X1,25X120 MM 5Bestel 
11170953046WASHER Ø12X24 MM 20Bestel 
1212642501
Not available anymore
1WASHER Ø10X22 MM 0
13172819813O-RING Ø18,7 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
14[17094914]
Not available anymore
13WASHER 8x16 50
arrow1709491613WASHER 1Bestel 
151660573413HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
16984292804SEAL GASKET Ø20X26 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
17103049114THREADED PLUG M20X1,5 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?