8061i06.05A501
ENGINE CYLINDER BLOCK ASSEMBLY-SUMP


<-ENGINE BLOCK ASSY   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
148192371OIL SUMP ASSY 0Bestel 
2984741954STUD M10X1,25 - M8X37,5 MM 10Bestel 
3[17094914]
Not available anymore
4WASHER 8x16 50
arrow170949164WASHER 20Bestel 
41092302427HEXAGON BOLT M10X1,25X20 MM 5Bestel 
5[10516671]
Not available anymore
4SPRING WASHER Ø8X14,8 SP=2,2 MM 0
arrow177982744SPRING WASHER Ø8,2X14,9 MM 10Bestel 
6172821811O-RING Ø21,8 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
810516879
Not available anymore
27WASHER Ø10X18X2 MM 0
948471021THREADED PLUG 5Bestel 
101709501427WASHER Ø10X18 MM 20Bestel 
11119032111LOCK PLUG M12X1,25 10Bestel 
12170379314HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
14[1907739]
Not available anymore
1KIT-OILSUMP GASKET 0
arrow19078111KIT-OILSUMP GASKET 1Bestel 
15[10296160]
Not available anymore
1SEAL GASKET Ø12X18 MM SP=1 MM 1
arrow48586071WASHER Ø12X17 MM SP=1,5 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?