8061i06.05A501
ENGINE CYLINDER HEAD


<-ENGINE BREATHERS   - Overview -   INLET MANIFOLD->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
198464753
Not available anymore
1CYLINDER HEAD ASSY 2
248188626WATER CONVEYOR 1Bestel 
3479645726CYL.HEAD STUD 5Bestel 
419078321CYL.HEAD GASKET SP=1,35 MM 1Bestel 
547708596NOZZLE HOLDER SEAT 1Bestel 
6[98418850]
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER 0
arrow984188531CYL. HEAD COVER 1Bestel 
748451381HEAD COVER GASKET 1Bestel 
810519660
Not available anymore
6WASHER [up to 555939] Ø8X17 MM 0
1050038052112STUD M8X12X45 5Bestel 
11[14282470]
Not available anymore
12LOCK PLUG Ø28 MM 0
arrow1699087012LOCK PLUG Ø28 MM 10Bestel 
12142821701LOCK PLUG T419514Ø20 MM 5Bestel 
13[14282970]
Not available anymore
1LOCK PLUG Ø45 MM 0
arrow169913701LOCK PLUG Ø45 MM 20Bestel 
14994342311THREADED PLUG M10X1,25 10Bestel 
15[14453981]
Not available anymore
12O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 1
arrow1727898112O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 20Bestel 
16[16104111]
Not available anymore
6HEXAGON NUT M8 0
arrow171528216NUT [up to 555939] M8 10Bestel 
17480212612VALVE GUIDE 4Bestel 
184802127
Not available anymore
12VALVE GUIDE +0,2 0
2248388441ROCKER SHAFT ASSY 1Bestel 
2346012956ROCKER BRACKET 1Bestel 
25484897312ROCKER ARM ASSY 6Bestel 
26433892012ADJUSTING NUT 5Bestel 
27469978312ROCKER ARM SCREW 5Bestel 
2846012965ROCKER ARM SPRING 10Bestel 
29483868012VALVE CAP 10Bestel 
30478055812SPRING CAP T411806TOP 5Bestel 
31481234712ENGINE VALV.SPRING T412673 6Bestel 
32481742412SPRING CAP BOTTOM 10Bestel 
33[1908408]
Not available anymore
6INLET VALVE 4
arrow5000426436 4Bestel 
34[1908410]
Not available anymore
6EXHAUST VALVE 6
arrow5000426446EXHAUST VALVE 4Bestel 
35481989124VALVE CONE T412960 50Bestel 
36166064246HEXAGON BOLT M8X65 MM 5Bestel 
3748468511SPIGOT SCREW 10Bestel 
38463966110SUPPORT RING SP=1 MM 20Bestel 
3945707984SUPPORT RING SP=0,7 MM 20Bestel 
4045707994SUPPORT RING SP=0,5 MM 10Bestel 
41110666762CIRCLIP Ø18 MM 20Bestel 
42[17094914]
Not available anymore
12WASHER 8x16 50
arrow1709491612WASHER T430896 20Bestel 
44[14328301]
Not available anymore
2LOCK PLUG Ø12 MM 0
arrow169878012LOCK PLUG T411885Ø12 MM 20Bestel 
45135162216STUD M8X1,25 5Bestel 
46170379316HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
5019078381CYL.HEAD GASKET SP=1,58 MM 1Bestel 
51[14282770]
Not available anymore
1LOCK PLUG Ø36 MM 0
arrow169911701LOCK PLUG Ø36 MM 10Bestel 
52[99486569]
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER [from 344746] 0
arrow984188531CYL. HEAD COVER 1Bestel 
54984581496STUD [from 608189] 5Bestel 
55984278661HEAD COVER GASKET [from 344746] 1Bestel 
56984161346WASHER [from 555940] 20Bestel 
57984176596NUT [from 555940] 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?