8065E00.00A009
ENGINE CYLINDER HEAD


<-ENGINE BREATHERS   - Overview -   INLET MANIFOLD->
Wilt u toegang naar de catalogus? Maak hier een account aan!

ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1984253261CYLINDER HEAD ASSY 1Bestel 
248188626WATER CONVEYOR 1Bestel 
3479645726CYL.HEAD STUD 5Bestel 
419078321CYL.HEAD GASKET SP=1,35 MM 1Bestel 
547708596NOZZLE HOLDER SEAT 1Bestel 
6[99486569]
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER [from 344746] 0
arrow984188531CYL. HEAD COVER 1Bestel 
7984278661HEAD COVER GASKET [from 344746] 1Bestel 
8984161346WASHER [from 555940] 20Bestel 
1050038052112STUD M8X12X45 5Bestel 
11[14282470]
Not available anymore
12LOCK PLUG Ø28 MM 0
arrow1699087012LOCK PLUG Ø28 MM 10Bestel 
12142821701LOCK PLUG Ø20 MM 5Bestel 
13[14282970]
Not available anymore
1LOCK PLUG Ø45 MM 0
arrow169913701LOCK PLUG Ø45 MM 20Bestel 
14143239111LOCK PLUG M10X1,25 10Bestel 
15[14453981]
Not available anymore
12O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 1
arrow1727898112O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 20Bestel 
16984176596NUT [from 555940] 10Bestel 
17480212612VALVE GUIDE 4Bestel 
184802127
Not available anymore
12VALVE GUIDE +0,2 0
19[14282770]
Not available anymore
1LOCK PLUG Ø36 MM 0
arrow169911701LOCK PLUG Ø36 MM 10Bestel 
2248388441ROCKER SHAFT ASSY 1Bestel 
2346012956ROCKER BRACKET 1Bestel 
25484897312ROCKER ARM ASSY 6Bestel 
26433892012ADJUSTING NUT 5Bestel 
27469978312ROCKER ARM SCREW 5Bestel 
2846012965ROCKER ARM SPRING 10Bestel 
29483868012VALVE CAP 10Bestel 
30478055812SPRING CAP TOP 5Bestel 
31481234712ENGINE VALV.SPRING 6Bestel 
32481742412SPRING CAP BOTTOM 10Bestel 
33[1908408]
Not available anymore
6INLET VALVE 4
arrow5000426436 1Bestel 
34[1908410]
Not available anymore
6EXHAUST VALVE 6
arrow5000426446EXHAUST VALVE 1Bestel 
35481989124VALVE CONE 50Bestel 
3698439855
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X65 10
3748468511SPIGOT SCREW 10Bestel 
38463966110SUPPORT RING SP=1 MM 20Bestel 
3945707984SUPPORT RING SP=0,7 MM 20Bestel 
4045707994SUPPORT RING SP=0,5 MM 10Bestel 
41110666762CIRCLIP Ø18 MM 20Bestel 
42[17094914]
Not available anymore
6WASHER 8x16 50
arrow170949166WASHER 1Bestel 
44[14328301]
Not available anymore
2LOCK PLUG Ø12 MM 0
arrow169878012LOCK PLUG Ø12 MM 20Bestel 
45984581496STUD [from 608189] 5Bestel 
46170379316HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
5019078381CYL.HEAD GASKET SP=1,58 MM 1Bestel 
5149283301PIPE SOCKET M16X1,5/M14X1,5 1Bestel 
5248586091WASHER Ø16X22 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
53[16992311]
Not available anymore
1LOCK PLUG M14X1,5 0
arrow169923151THREADED PLUG M14X1,5 10Bestel 
5448586081SEAL GASKET dia.14x19,5x1,5 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?