8065SE00.00A801
ENGINE CYLINDER HEAD


<-ENGINE BREATHERS   - Overview -   INLET MANIFOLD->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1994316951CYLINDER HEAD ASSY 1Bestel 
2984161346WASHER [from 555940] 20Bestel 
319078321CYL.HEAD GASKET SP=1,35 MM 1Bestel 
4479645726CYL.HEAD STUD 5Bestel 
547708596NOZZLE HOLDER SEAT 1Bestel 
6[99486569]
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER [from 344746] 0
arrow984188531CYL. HEAD COVER 1Bestel 
7984278661HEAD COVER GASKET [from 344746] 1Bestel 
9984176596NUT [from 555940] 10Bestel 
1050038052112STUD M8X12X45 5Bestel 
11169911701LOCK PLUG Ø36 MM 10Bestel 
121699087012LOCK PLUG Ø28 MM 10Bestel 
13142821701LOCK PLUG Ø20 MM 5Bestel 
14169913701LOCK PLUG Ø45 MM 20Bestel 
15143239111LOCK PLUG M10X1,25 10Bestel 
16[14453981]
Not available anymore
12O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 1
arrow1727898112O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 20Bestel 
18480212612VALVE GUIDE 4Bestel 
194802127
Not available anymore
12VALVE GUIDE +0,2 0
2048188626WATER CONVEYOR 1Bestel 
2148468511SPIGOT SCREW 10Bestel 
22463966110SUPPORT RING SP=1 MM 20Bestel 
2345707984SUPPORT RING SP=0,7 MM 20Bestel 
2445707994SUPPORT RING SP=0,5 MM 10Bestel 
2548388441ROCKER SHAFT ASSY 1Bestel 
2646012956ROCKER BRACKET 1Bestel 
28484897312ROCKER ARM ASSY 6Bestel 
29483868012VALVE CAP 10Bestel 
30478055812SPRING CAP TOP 5Bestel 
31481234712ENGINE VALV.SPRING 6Bestel 
32481742412SPRING CAP BOTTOM 10Bestel 
33[1908408]
Not available anymore
6INLET VALVE 4
arrow2997541
Not available anymore
6INLET VALVE 6
34[1908409]
Not available anymore
6EXHAUST VALVE 0
arrowIVE19084096EXHAUST VALVE 6Bestel 
3546012965ROCKER ARM SPRING 10Bestel 
36110666762CIRCLIP Ø18 MM 20Bestel 
37170949046WASHER Ø8X16X1,6 MM 20Bestel 
38481989124VALVE CONE 50Bestel 
39[14328301]
Not available anymore
2LOCK PLUG Ø12 MM 0
arrow169878012LOCK PLUG Ø12 MM 20Bestel 
4098439855
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X65 10
42433892012ADJUSTING NUT 5Bestel 
43469978312ROCKER ARM SCREW 5Bestel 
44170379316HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
45984954936VALVE SEAT STD. 1Bestel 
46984581496STUD [from 608189] 5Bestel 
47984954956VALVE SEAT +0.05 1Bestel 
4819078381CYL.HEAD GASKET SP=1,58 MM 1Bestel 
49[10300711]
Not available anymore
1LOCK PLUG M16 20
arrow169924151THREADED PLUG M16X1,5 5Bestel 
5048586091WASHER Ø16X22 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
51984535571THERMOSWITCH ASSY 1Bestel 
5248586081SEAL GASKET dia.14x19,5x1,5 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?