8065SRU26.05A580
ENGINE CYLINDER BLOCK ASSEMBLY-SUMP


<-ENGINE BLOCK ASSY   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
148483031OIL SUMP ASSY 1Bestel 
2984741954STUD M10X1,25 - M8X37,5 MM 10Bestel 
3[17094914]
Not available anymore
4WASHER 8x16 50
arrow170949164WASHER T430896 20Bestel 
41092302425HEXAGON BOLT M10X1,25X20 MM 5Bestel 
5[10516679]
Not available anymore
4WASHER Ø8X14,8X2 MM 0
arrow177982744SPRING WASHER Ø8,2X14,9 MM 10Bestel 
6172821811O-RING T412736Ø21,8 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
81709501427WASHER Ø10X18 MM 20Bestel 
948471021THREADED PLUG 5Bestel 
1010516879
Not available anymore
25WASHER Ø10X18X2 MM 0
12170379314HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
13984242032HEXAGON BOLT M10X1,25X42 0Bestel 
14[1907739]
Not available anymore
1KIT-OILSUMP GASKET 0
arrow19078111KIT-OILSUMP GASKET 1Bestel 
15119032111LOCK PLUG M12X1,25 10Bestel 
16[10296160]
Not available anymore
1SEAL GASKET Ø12X18 MM SP=1 MM 1
arrow48586071WASHER Ø12X17 MM SP=1,5 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?