8140.43N.4300
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


Overview


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
3165859253HEXAGON BOLT M6X25 MM 20Bestel 
4166891343SOCKET-HEAD SCREW M6X16 MM 10Bestel 
5170884743WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
10984654763DOWEL PIN Ø8 MM 10Bestel 
115003256031DOWEL PIN Ø11 MM 5Bestel 
1242794061BUSH Ø22,3X12 MM 10Bestel 
1342794071BUSH Ø18X18 MM 5Bestel 
1447109451BUSH Ø18X30 MM 10Bestel 
15984611771BUSH [from 1608990] Ø40X46,2 MM 1Bestel 
1648275881PLUG M20 5Bestel 
17102633601SEAL GASKET 20x26x1 50Bestel 
18984611781O-RING Ø46,04 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
19172821811O-RING Ø21,8 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
205003061962O-RING Ø17,46 MM SP=2,62 MM 20Bestel 
21994582604SCREW M12X1,5X150 MM 5Bestel 
22984681382HEXAGON BOLT M8X1,25X150 MM 5Bestel 
23170949242WASHER Ø8X16 MM 5Bestel 
24[98421263]
Not available anymore
1FLAT ENGINE GASKET SP=0,5 MM 5
arrow5041335831FLAT ENGINE GASKET [UP TO # 2921819] 1Bestel 
25[16605624]
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056356HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
26166060344HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
275003245601SCREW M8X45 MM 10Bestel 
281708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
31984540451SHAFT SEAL 1Bestel 
32134495242STUD M10X1,25X15X25 5Bestel 
33167468243STUD M8X30 MM (8.8) 10Bestel 
345003248941HOUSING COVER 1Bestel 
355003494231FLAT ENGINE GASKET SP=0,4 MM 5Bestel 
36166736354HEXAGON BOLT M8X1.25X20 10Bestel 
39166904247CYLIND-HEAD SCREW M8X1,25X16 MM 5Bestel 
40[17089574]
Not available anymore
7WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895757WASHER 10Bestel 
415003465551BRACKET LEFT 1Bestel 
43162891342HEXAGON BOLT M10X1,25X60 5Bestel 
44162896244HEXAGON BOLT M10X1,25X100 MM 5Bestel 
455040863141SHAFT SEAL MFH - 301.8103WITH SEAL 1Bestel 
465040863121SHAFT SEAL MFH - 300.3694WITH SEAL 1Bestel 
47[500365645]
Not available anymore
1BEARING HOUSING ASSY 0
arrow5003760071COVER [from 2860814] 1Bestel 
arrow500377026
Not available anymore
1BEARING HOUSING [UP TO # 3364602] 0
485003323281RETAINER 5Bestel 
49167294241STUD M8X1,25X25 10Bestel 
50170447351NUT M8 10Bestel 
515003444261BRACKET RIGHT 1Bestel 
525003444091FASTENING BRACKET 1Bestel 
53181378253HEXAGON BOLT M6X16 10Bestel 
545003430181ELECTRON.TRANSMITT 1Bestel 
55[17094724]
Not available anymore
1WASHER Ø6X12 MM 0
arrow170947161WASHER 1Bestel 
565003710711PROTECTION 1Bestel 
57[500377026]
Not available anymore
1BEARING HOUSING [UP TO # 3364602] 0
arrow5003680701FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
arrow5040279851BEARING HOUSING ASSY 1Bestel 
585040279851BEARING HOUSING ASSY 1Bestel 
595003680701FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
605040089711SCREW 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?