8140SE00.00A015
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


<-ASSEMBLY-SUMP   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[4600631]
Not available anymore
3STUD 0
arrow5003468863STUD M8X1,25 5Bestel 
2984733542BRACKET [from 1739717] RIGHT 1Bestel 
342794061BUSH Ø22,3X12 MM 10Bestel 
447109581GUIDE BUSH 4Bestel 
55003061962O-RING Ø17,46 MM SP=2,62 MM 20Bestel 
6172821811O-RING T412736Ø21,8 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
9994582604SCREW M12X1,5X150 MM 5Bestel 
10102633601SEAL GASKET 20x26x1 50Bestel 
114872588
Not available anymore
1PLUG 0
12[16289124]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M10X1,25X60 MM 0
arrow162891342HEXAGON BOLT M10X1,25X60 5Bestel 
14162896244HEXAGON BOLT M10X1,25X100 MM 5Bestel 
1547109451BUSH Ø18X30 MM 10Bestel 
18[16606024]
Not available anymore
4SCREW M8X45 MM 5
arrow166060344HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
19[16605624]
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056356HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
2142794071BUSH Ø18X18 MM 5Bestel 
221708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
24170949242WASHER Ø8X16 MM 5Bestel 
25[98421263]
Not available anymore
1FLAT ENGINE GASKET SP=0,5 MM 5
arrow5041335831FLAT ENGINE GASKET [UP TO # 2921819] 1Bestel 
29984540451SHAFT SEAL 1Bestel 
33[98460651]
Not available anymore
1PTO COVER [up to 1653273] 2
arrow994489561PTO COVER 1Bestel 
34984611771BUSH [from 1608990] Ø40X46,2 MM 1Bestel 
35984611781O-RING Ø46,04 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
36984654762DOWEL PIN Ø8 MM 10Bestel 
3747417492SCREW 5Bestel 
3899446913
Not available anymore
1BEARING HOUSING [from 1931536] ASSY 2
39[500354822]
Not available anymore
1BEARING HOUSING [up to 2689493] ASSY 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
40[500364647]
Not available anymore
1BEARING HOUSING [from 2689494] ASSY 0
arrow5003760071COVER [from 2860814] 1Bestel 
arrow500377026
Not available anymore
1BEARING HOUSING [UP TO # 3364602] 0
44[13449521]
Not available anymore
2STUD M10X15X25 0
arrow134495242STUD M10X1,25X15X25 5Bestel 
45140594112HEXAGON NUT M10X1,25 5Bestel 
46172838811O-RING Ø48,9 MM 20Bestel 
52[98461673]
Not available anymore
1COVER [from 2263444] 0
arrow504086312
Not available anymore
1SHAFT SEAL MFH - 300.3694WITH SEAL 1
53166904247CYLIND-HEAD SCREW M8X1,25X16 MM 5Bestel 
54[17089574]
Not available anymore
7WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895757WASHER 10Bestel 
55[16585924]
Not available anymore
3HEXAGON BOLT M6X25 MM 20
arrow165859253HEXAGON BOLT M6X25 MM 20Bestel 
56166891343SOCKET-HEAD SCREW M6X16 MM 10Bestel 
57170884743WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
58[99447458]
Not available anymore
1COVER [from 2122563] 0
arrow504086314
Not available anymore
1SHAFT SEAL MFH - 301.8103WITH SEAL 1
59135432241STUD M8X16X18 MM 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?