8140SRC20.30
ENGINE LUBRICATION SYSTEM OIL PUMP


<-DIPSTICKS   - Overview -   OIL PRESSURE REG.->
Wilt u toegang naar de catalogus? Maak hier een account aan!

ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[4856602]
Not available anymore
1KIT-OIL PUMP GEARS 2
arrow29923221KIT-OIL PUMP GEARS 1Bestel 
24710883
Not available anymore
1COVER [up to 1518480] 1
3143260011THREADED PLUG M10X1,25 20Bestel 
4170894746SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
5[16605924]
Not available anymore
4SCREW M8X40 MM 0
arrow166059344HEXAGON BOLT M8X40 MM (10.9) 5Bestel 
6166061242HEXAGON BOLT M8X50 MM 10Bestel 
7109026331HEXAGON BOLT M6X1X25 MM 10Bestel 
85003098681COVER [up to 2384045] 1Bestel 
9170884741WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
10[12643721]
Not available anymore
1WASHER Ø6,4 MM 0
arrow126437241WASHER Ø6 MM 10Bestel 
11170425311HEXAGON NUT M8 20Bestel 
12135169211STUD M8X12X22 MM 5Bestel 
13[4856601]
Not available anymore
1KIT-OIL PUMP GEARS [up to 1518479] 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
145003548261COVER [up to 2689494] 1Bestel 
15500334155
Not available anymore
1COVER [from 2689495] 1
16[99431266]
Not available anymore
1COVER [from 1815890] 2
arrow99446801
Not available anymore
1COVER [up to 1815889] 0
17[98468168]
Not available anymore
1OIL PUMP COVER [up to 1518480] 0
arrow16605625
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M8X25 0
arrow994387511OIL PUMP VALVE ASSY 1Bestel 
arrow170894741SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
arrow5003098681COVER [up to 2384045] 1Bestel 
18[16043521]
Not available anymore
6SCREW M8X22 10
arrow150007246HEXAGON BOLT M8X22 MM (8.8) 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?