8149.03.3791
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


Overview


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1167467253STUD 10Bestel 
247109451BUSH Ø18X30 MM 10Bestel 
4172821811O-RING T412736Ø21,8 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
55003061962O-RING Ø17,46 MM SP=2,62 MM 20Bestel 
75003245601SCREW M8X45 MM 10Bestel 
8102633601SEAL GASKET 20x26x1 50Bestel 
948275881PLUG M20 5Bestel 
10134495242STUD M10X1,25X15X25 5Bestel 
1142794061BUSH Ø22,3X12 MM 10Bestel 
1242794071BUSH Ø18X18 MM 5Bestel 
13162891342HEXAGON BOLT M10X1,25X60 5Bestel 
14162896244HEXAGON BOLT M10X1,25X100 MM 5Bestel 
15500338427
Not available anymore
1RETAINER 2
16[16605624]
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056356HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
17166060344HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
185003430181ELECTRON.TRANSMITT 1Bestel 
19166035251SCREW M6X12 MM 10Bestel 
20[99482662]
Not available anymore
1FASTENING BRACKET 2
arrow5003624851RETAINER 1Bestel 
211708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
22[17089574]
Not available anymore
7WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895757WASHER 10Bestel 
23170949242WASHER Ø8X16 MM 5Bestel 
255040322411FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
26984540451SHAFT SEAL 1Bestel 
27984611771BUSH [from 1608990] Ø40X46,2 MM 1Bestel 
28984611781O-RING Ø46,04 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
29984654763DOWEL PIN Ø8 MM 10Bestel 
30984681382HEXAGON BOLT M8X1,25X150 MM 5Bestel 
31[17094724]
Not available anymore
1WASHER Ø6X12 MM 0
arrow170947161WASHER 1Bestel 
335003248941HOUSING COVER 1Bestel 
3499459924
Not available anymore
1BRACKET LEFT 1
35994525201BRACKET RIGHT 1Bestel 
37994582604SCREW M12X1,5X150 MM 5Bestel 
39[504086314]
Not available anymore
1SHAFT SEAL MFH - 301.8103WITH SEAL 1
arrow5000431291SHAFT SEAL 1Bestel 
405003494231FLAT ENGINE GASKET SP=0,4 MM 5Bestel 
455040863121SHAFT SEAL MFH - 300.3694WITH SEAL 1Bestel 
46165859253HEXAGON BOLT M6X25 MM 20Bestel 
47166891343SOCKET-HEAD SCREW M6X16 MM 10Bestel 
48170884743WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
495003256031DOWEL PIN Ø11 MM 5Bestel 
50166904247CYLIND-HEAD SCREW M8X1,25X16 MM 5Bestel 
52166736355HEXAGON BOLT T412358M8X1.25X20 10Bestel 
53181378252HEXAGON BOLT M6X16 10Bestel 
54[500365645]
Not available anymore
1BEARING HOUSING ASSY 0
arrow5003760071COVER [from 2860814] 1Bestel 
arrow500377026
Not available anymore
1BEARING HOUSING [UP TO # 3364602] 0
55[500377026]
Not available anymore
1BEARING HOUSING [UP TO # 3364602] 0
arrow5003680701FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
arrow5040279851BEARING HOUSING ASSY 1Bestel 
565040279851BEARING HOUSING ASSY 1Bestel 
575003680701FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
585040089711SCREW 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?