8149.03.3791
ENGINE CYLINDER HEAD


<-INSERTED BOX ASSEM.   - Overview -   MOVERS->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
129925041ADHESIVE/STICKER LOCTITE 1Bestel 
35003097911INTAKE ELBOW GASK. 5Bestel 
547231868ENGINE VALV.SPRING INNER 4Bestel 
6167293243STUD M8X12X20 MM 10Bestel 
747333508VALVE TAPPET 1Bestel 
8473346516VALVE CONE 50Bestel 
947345318SPRING CAP TOP 10Bestel 
1047345338ENGINE VALV.SPRING OUTER 4Bestel 
11[4749396]
Not available anymore
8SPRING CAP BOTTOM 0
arrow425742628SPRING CAP 1Bestel 
1247493978VALVE GUIDE 4Bestel 
1347493988VALVE GUIDE +0.10 4Bestel 
1447493998VALVE GUIDE +0,2 4Bestel 
15994429518CYL.HEAD STUD M12X1,25X90 MM 5Bestel 
16504086181
Not available anymore
1INTAKE ELBOW 1
17485464814CYL.HEAD STUD M12X1,25X163 MM 5Bestel 
18984683384INLET VALVE 6Bestel 
19167466248STUD M8X20 MM (8.8) 10Bestel 
20135432246STUD M8X16X18 MM 10Bestel 
211354392410STUD M8X16X45 MM 5Bestel 
22500343060
Not available anymore
4HEXAGON BOLT 0
23143260011THREADED PLUG M10X1,25 20Bestel 
249948634210HEXAGON NUT M8X1,25 5Bestel 
25165972251HEXAGON BOLT M6X18 MM 5Bestel 
26165859251HEXAGON BOLT M6X25 MM 20Bestel 
27[99486343]
Not available anymore
16HEXAGON NUT M8X1,25 0
arrow1778662516NUT 10Bestel 
28[16605624]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056352HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
29167276246STUD M6X16 MM 20Bestel 
30167297243STUD M8X40 MM 10Bestel 
31167451244STUD M6X25 MM 10Bestel 
32167467348STUD M8X25 MM 5Bestel 
33170379313HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
34126477242WASHER Ø6X21 MM SP=1 MM 20Bestel 
3548598274STUD 20Bestel 
365003405181RETAINER 1Bestel 
371715272516NUT M6 10Bestel 
381736472416STUD M6X15X25 MM 5Bestel 
39401015738CAP T412675 20Bestel 
405003097971TRANSMITTER 5Bestel 
41500326627
Not available anymore
1CHOCK 1
425003404671BULKHEAD STR.COUPL 5Bestel 
43[98434020]
Not available anymore
4EXH. MANIFOLD GKT 10
arrow29978004EXH. MANIFOLD GKT 4Bestel 
44984393822NUT 20Bestel 
45984873404VALVE SEAT STD. BRICO 1Bestel 
469846649210DOWEL PIN [from 1671414] 20Bestel 
475003883811HEAD COVER GASKET 5Bestel 
4899462587
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER 1
49994710061SIDE COVER 1Bestel 
50[99432354]
Not available anymore
1CYL.HEAD GASKET SP=1,2 MM 1
arrow29977991CYL.HEAD GASKET 1Bestel 
51500309787
Not available anymore
4VALVE SEAT STD. [UP TO # 3456314] 0
52[99432837]
Not available anymore
4EXHAUST VALVE 4
arrow29978654EXHAUST VALVE 4Bestel 
535003097501EXHAUST MANIFOLD 0Bestel 
54[500374383]
Not available anymore
1CYLINDER HEAD ASSY 0
arrow29963911CYLINDER HEAD 1Bestel 
55[500330029]
Not available anymore
1CYLINDER HEAD [UP TO # 3456314] 0
arrow984276721CAMSHAFT [from 1359375] ASSY 1Bestel 
56[504010963]
Not available anymore
1COVER 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
575003168941SIDE COVER 1Bestel 
58994609831CYL.HEAD GASKET SP=1,4 MM 1Bestel 
59994710171CYL. HEAD COVER 1Bestel 
605003265771COVER 1Bestel 
61[98425767]
Not available anymore
4INTAKE ELBOW GASK. SP=0,8 MM 0
arrow29978014INTAKE ELBOW GASK. 4Bestel 
62994852231HEXAGON BOLT M6X70 MM 5Bestel 
64170945042WASHER Ø5,3X10 MM 20Bestel 
65172819801O-RING 10Bestel 
66170894745SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
67166777352HEXAGON BOLT T422453M12X25 MM 5Bestel 
69[16602024]
Not available anymore
2SCREW M5X12 MM (8.8) 0
arrow166020252SCREW M5X12 MM (8.8) 20Bestel 
70169925111THREADED PLUG T412179M18X1,5 5Bestel 
71165083602WASHER T41217818x22x1,5 20Bestel 
725003308911CONNECTION PIPE 10Bestel 
73[2991664]
Not available anymore
1VALVE HOUSING 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
745003097961GAS ENGINE ACTUATOR 1Bestel 
76[500374385]
Not available anymore
1CYLINDER HEAD [UP TO #] + 0.2 MM 0
arrow984276721CAMSHAFT [from 1359375] ASSY 1Bestel 
775003597374VALVE SEAT STD. 4Bestel 
785003274424EXHAUST VALVE 6Bestel 
795003763261FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?