8149.03.3791
ENGINE TIMING SYSTEM


<-MOVERS   - Overview -   IGNITION SYSTEM->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
142797451BELT TENSIONER 5Bestel 
247132098TAPPET SP=4 MM 5Bestel 
347132108TAPPET SP=3,25 MM 5Bestel 
447132118TAPPET SP=3,3 MM 5Bestel 
547132128TAPPET SP=3,35MM 5Bestel 
647132138TAPPET SP=3,4 MM 5Bestel 
747132148TAPPET SP=3,45 MM 5Bestel 
847132158TAPPET SP=3,5 MM 5Bestel 
947132168TAPPET SP=3,55 MM 5Bestel 
1047132178TAPPET SP=3,6 MM 5Bestel 
1147132188TAPPET SP=3,65 MM 5Bestel 
1247132208TAPPET SP=3,7 MM 5Bestel 
1347132228TAPPET SP=3,75 MM 5Bestel 
1447132248TAPPET SP=3,8 MM 5Bestel 
1547132268TAPPET SP=3,85 MM 5Bestel 
1647132288TAPPET SP=3,9 MM 5Bestel 
1747132308TAPPET SP=3,95 MM 5Bestel 
1847132338TAPPET SP=4,05 MM 5Bestel 
1947132358TAPPET SP=4 MM 5Bestel 
2047132378TAPPET SP=4,15 MM 5Bestel 
2147132398TAPPET SP=4,2 MM 5Bestel 
2247132418TAPPET SP=4,25 MM 5Bestel 
2347132438TAPPET 4,30 MM 5Bestel 
2447132458TAPPET SP=4,35 MM 5Bestel 
2547132478TAPPET SP=4.40 MM 5Bestel 
2647132498TAPPET SP=4,45 MM 5Bestel 
2747132518TAPPET 4,50 MM 5Bestel 
2847132538TAPPET SP=4,55 MM 5Bestel 
294713255
Not available anymore
8TAPPET SP=4,6 MM 10
3047132578TAPPET SP=4,65 MM 5Bestel 
314713259
Not available anymore
8TAPPET 4,70 MM 0
3247132618TAPPET SP=4,75 MM 5Bestel 
334713263
Not available anymore
8TAPPET SP=4,8 MM 10
3447132658TAPPET SP=4,85 MM 5Bestel 
354713267
Not available anymore
8TAPPET SP=4,9 MM 0
3648619281SPACER [from 1173278] 10Bestel 
3873000351SPACER RIV-SKF 10Bestel 
394849127
Not available anymore
1SUPPORT [from 1173278] 0
40126467211WASHER Ø8X20 MM 10Bestel 
415003721793LOCKING SCREW M12X1,25X30 MM 10Bestel 
42162884241HEXAGON BOLT M10X1,25X25 MM 5Bestel 
44[16605534]
Not available anymore
3HEXAGON BOLT M8X20 MM (10.9) 1
arrow166055283HEXAGON BOLT 1Bestel 
45169878011LOCK PLUG T411885Ø12 MM 20Bestel 
46170378214HEXAGON NUT M6X1 20Bestel 
47170379311HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
48[17038221]
Not available anymore
1HEXAGON NUT M10 0
arrow170382251HEXAGON NUT 5Bestel 
49170884744WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
50170894744SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
51170971241WASHER 10x21 20Bestel 
52172754101DOWEL PIN Ø8 MM 10Bestel 
53177983741SPRING WASHER Ø10,2X18,1 MM 10Bestel 
54984152101INJ.PUMP DRIV.GEA MIBA 1Bestel 
55[99456477]
Not available anymore
1TIMING BELT 0
arrow5000559081BELTS KIT 1Bestel 
56984276721CAMSHAFT [from 1359375] ASSY 1Bestel 
57[98454039]
Not available anymore
1SHAFT SEAL 0
arrow984540411OIL RETAINER 1Bestel 
58984664811CAMSHAFT [from 1359375] ASSY +0,2 MM 1Bestel 
59984723031COVER [from 1815310] 1Bestel 
605040200881PROTECTION 1Bestel 
61984798951SPACING BAR [from 1832166] 5Bestel 
625003584411SUPPORT 1Bestel 
63[2992484]
Not available anymore
2ENGINE BEARINGS 0
arrow5000427392ENGINE BEARINGS 1Bestel 
65994473271SPACER [from 1832166] SP=5 MM 1Bestel 
665040905951CAMSHAFT PINION 1Bestel 
715040109621COVER BOTTOM 1Bestel 
725003428343HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
73165922251HEXAGON BOLT M8X55 MM 5Bestel 
745003269191SPACER SP=8,3 MM 5Bestel 
755003268521SUPPORT 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?