8149.03.3795
ENGINE CYLINDER BLOCK ENGINE BLOCK ASSY


<-ENGINE UNIT   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
142793871CENTERING RING 10Bestel 
2984051822DOWEL PIN Ø11 MM 10Bestel 
347247902DOWEL PIN 10Bestel 
4479216910SCREW 5Bestel 
5102696011THREADED PLUG M16X1,5 10Bestel 
7994359384CYLINDER LINER STD. 1Bestel 
8994437844CYLINDERLINER +0.2 1Bestel 
973000192DOWEL PIN 10Bestel 
10730064819LOCKING PLATE 20Bestel 
11102610601GASKET Ø12X16 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
1273016741STUD 5Bestel 
1373019762PLUG Ø16 MM 10Bestel 
14[7303457]
Not available anymore
1THREADED PLUG 0
arrow5040725621THREADED PLUG 5Bestel 
15119032111LOCK PLUG M12X1,25 10Bestel 
18126467211WASHER Ø8X20 MM 10Bestel 
19142828705LOCK PLUG Ø40 MM 5Bestel 
20143289011LOCK PLUG Ø25 MM 50Bestel 
21143290011LOCK PLUG Ø28 MM 10Bestel 
22165083601WASHER T41217818x22x1,5 20Bestel 
23165084601WASHER 22x27x1,5 20Bestel 
24165862254HEXAGON BOLT M8X1,25X16 MM 5Bestel 
271660542419SCREW M8X16 MM (8.8) 10Bestel 
28166736351HEXAGON BOLT T412358M8X1.25X20 10Bestel 
30169934111THREADED PLUG T412587M22X1,5 5Bestel 
315003199311RUBBER SLEEVE L=550 MM 1Bestel 
35172779811O-RING T4127661,78x9,25 40Bestel 
36172896811O-RING Ø44 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
37180882922CLIP Ø12/20 MM 10Bestel 
38177645942HOSE CLIP 5Bestel 
39984187531DOWEL PIN [from 1533081] 5Bestel 
40984187541DOWEL PIN 5Bestel 
41984206431OIL SUMP ASSY 1Bestel 
42[99488483]
Not available anymore
1OIL SUMP GASKET 1
arrow29978021OIL SUMP GASKET 1Bestel 
43984712951COVER [from 2122618] 1Bestel 
445003299701FLAT ENGINE GASKET SP=0,4 MM 5Bestel 
45[98493760]
Not available anymore
1RUBBER SLEEVE 2
arrow5003365381RUBBER SLEEVE 1Bestel 
46994328071FLAT ENGINE GASKET [from 2122618] LEFT 1Bestel 
47994328081FLAT ENGINE GASKET [from 2122618] RIGHT 1Bestel 
485003248321SOCKET-HEAD SCREW 5Bestel 
49984784121BREATHER 1Bestel 
5273010261FASTENING BRACKET 1Bestel 
53[16585624]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M6X12 MM 0
arrow165856251HEXAGON BOLT M6X12 20Bestel 
54[1107283]
Not available anymore
1SPRING WASHER Ø8,4X15 MM 20
arrow178004731CORRUGATED WASHER 10Bestel 
5599477104
Not available anymore
1CRANKCASE ASSY 1
56500369466
Not available anymore
4OIL NOZZLE 0

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?