8149.03.3795
ENGINE COOLING SYSTEM


<-LUBRICATION SYSTEM   - Overview -   STARTING SYSTEM->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
148232121RUBBER GASKET 20Bestel 
25003098331TEMP. TRANSMITTER 1Bestel 
348522192RETAINER 1Bestel 
448522201RETAINER 1Bestel 
548522212RETAINER 10Bestel 
648522231RETAINER 10Bestel 
7173154901PIPE CLIP 5Bestel 
848522261WATER HOSE 1Bestel 
948613211THREADED UNION 1Bestel 
1048640801SCREW CONNECTOR M10X1,25 5Bestel 
11984340231THERM.BODY COVER 1Bestel 
12994438081CONNECTION PIPE 5Bestel 
1373029441ELBOW COUPLING 1Bestel 
14102984601SEAL GASKET T400487Ø12X18 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
15102601602SEAL GASKET Ø10X14 MM SP=1 MM 20Bestel 
17109027211HEXAGON BOLT M6 10Bestel 
18135435242STUD M8X16X25 10Bestel 
19166057341HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
20144552811O-RING SP=1,78 MM 20Bestel 
21144726801O-RING Ø94,62 MM SP=5,33 MM 20Bestel 
22159705242HEXAGON BOLT M10X1,25X20 10Bestel 
23[16596924]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M6X10 MM 5
arrow165969251HEXAGON BOLT 10Bestel 
24[16605624]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056352HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
25168661732CIRCLIP Ø19,5 MM 20Bestel 
26166058244HEXAGON BOLT M8X35 MM 10Bestel 
27160449241SCREW M8X1,25X85 MM 5Bestel 
28167451244STUD M6X25 MM 10Bestel 
29170379312HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
30170889741SPRING WASHER Ø6X18X1,4 MM 20Bestel 
311708947410SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
32170900742SPRING WASHER Ø10X20X1,9 MM 20Bestel 
33172784814O-RING T412304Ø17,17 MM SP=1,78 MM 20Bestel 
345041275581TEMP. TRANSMITTER 5Bestel 
35984212971FLAT ENGINE GASKET SP=0,8 MM 10Bestel 
36984304781FLAT ENGINE GASKET SP=1,6 MM 5Bestel 
375003421101WATER PIPE 1Bestel 
385003421071WATER PIPE 1Bestel 
39180883924CLIP Ø16/25 MM 5Bestel 
40[98463637]
Not available anymore
1THERMOSTAT ASSY 1
arrow984636381THERMOSTAT 1Bestel 
41984941254HEXAGON BOLT M10X1,25X50 MM 5Bestel 
425003628591WATER PUMP 1Bestel 
435003321351WATER PIPE 1Bestel 
44994470762CONNECTION PIPE 5Bestel 
46994614911WATER HOSE 1Bestel 
485003456901THERMOSTAT BODY 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?