8149.03.4000
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


Overview


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
3165859253HEXAGON BOLT M6X25 MM 20Bestel 
4166891343SOCKET-HEAD SCREW M6X16 MM 10Bestel 
5170884743WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
10984654763DOWEL PIN Ø8 MM 10Bestel 
115003256031DOWEL PIN Ø11 MM 5Bestel 
1447109451BUSH Ø18X30 MM 10Bestel 
15984611771BUSH [from 1608990] Ø40X46,2 MM 1Bestel 
16181378258HEXAGON BOLT M6X16 10Bestel 
21994582604SCREW M12X1,5X150 MM 5Bestel 
22984681382HEXAGON BOLT M8X1,25X150 MM 5Bestel 
23170949242WASHER Ø8X16 MM 5Bestel 
245040322411FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
25[16605624]
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056356HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
26166060344HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
275003245601SCREW M8X45 MM 10Bestel 
281708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
31984540451SHAFT SEAL 1Bestel 
32134495242STUD M10X1,25X15X25 5Bestel 
33167467253STUD 10Bestel 
345003248941HOUSING COVER 1Bestel 
355003494231FLAT ENGINE GASKET SP=0,4 MM 5Bestel 
36181384245HEXAGON BOLT M8X20 MM 5Bestel 
39166904247CYLIND-HEAD SCREW M8X1,25X16 MM 5Bestel 
40[17089574]
Not available anymore
7WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895757WASHER 10Bestel 
415003465551BRACKET LEFT 1Bestel 
425040322001BRACKET 1Bestel 
43162891342HEXAGON BOLT M10X1,25X60 5Bestel 
44162896244HEXAGON BOLT M10X1,25X100 MM 5Bestel 
455040863141SHAFT SEAL MFH - 301.8103WITH SEAL 1Bestel 
465040863121SHAFT SEAL MFH - 300.3694WITH SEAL 1Bestel 
49[504027989]
Not available anymore
1BEARING HOUSING 0
arrow5040279851BEARING HOUSING ASSY 1Bestel 
505003680701FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
515003323281RETAINER 5Bestel 
535003430181ELECTRON.TRANSMITT 1Bestel 
54[17094724]
Not available anymore
1WASHER Ø6X12 MM 0
arrow170947161WASHER 1Bestel 
555003444091FASTENING BRACKET 1Bestel 
565040089711SCREW 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?