8149.03.4000
ENGINE FAN


<-TEMP.REGULATOR   - Overview -   GENERATOR->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
15003322961CRANKSHAFT PULLEY 1Bestel 
2984192031SCREW M20X1,5X58 MM 5Bestel 
3[500346011]
Not available anymore
1SPACING BAR 0
arrow984294881SPACING BAR 5Bestel 
4994739001WATER PUMP PULLEY 1Bestel 
5102057101KEY 3X5 MM 50Bestel 
65003339181HEXAGON NUT M14X1,5 5Bestel 
7170378214HEXAGON NUT M6X1 20Bestel 
8170894744SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
9984937781WASHER Ø15X25 SP=3,55 MM 20Bestel 
10984375651WASHER Ø25 MM 5Bestel 
1198493779
Not available anymore
1WASHER Ø15X25 SP=4,45 MM 40
12170920741SPRING WASHER Ø14X32 MM SP=4 MM 5Bestel 
135003689021WATER PUMP BELT 1Bestel 
14[17044621]
Not available anymore
4HEXAGON NUT M6 0
arrow170446254HEXAGON NUT M6 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?