8281SRG75.10A500
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


<-ASSEMBLY-SUMP   - Overview -   ENGINE BREATHERS->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
18107243
Not available anymore
1REAR C.CASE COVER ASSY 0
24831136
Not available anymore
1PLATE 0
348311391PLATE LEFT 1Bestel 
448311381PLATE RIGHT 1Bestel 
54804903
Not available anymore
1FLAT ENGINE GASKET 1
6994407581FRONT C.CASE COVER [from 235184] ASSY 1Bestel 
74863506
Not available anymore
1FLAT ENGINE GASKET 5
898499175
Not available anymore
1SHAFT SEAL 1
947142451RING [up to 235183] 5Bestel 
10[4815562]
Not available anymore
1FRONT C.CASE COVER [up to 235183] 0
arrow98499175
Not available anymore
1SHAFT SEAL 1
arrow994407581FRONT C.CASE COVER [from 235184] ASSY 1Bestel 
11[1905685]
Not available anymore
1ADHESIVE/STICKER LOCTITE 2
arrow29925041ADHESIVE/STICKER LOCTITE 1Bestel 
1249316031PIPE SOCKET 1Bestel 
134695921
Not available anymore
1COVER 1
141703793114HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
15[17089574]
Not available anymore
4WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895754WASHER 10Bestel 
16[17094914]
Not available anymore
4WASHER 8x16 50
arrow170949164WASHER T430896 20Bestel 
17135165214STUD M8X12 MM 10Bestel 
184706083
Not available anymore
1COVER 0
19[16606024]
Not available anymore
1SCREW M8X45 MM 5
arrow166060341HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
20[16605924]
Not available anymore
1SCREW M8X40 MM 0
arrow166059341HEXAGON BOLT M8X40 MM (10.9) 5Bestel 
21166058246HEXAGON BOLT M8X35 MM 10Bestel 
22[12646701]
Not available anymore
8WASHER Ø8X20 MM 1
arrow126467218WASHER Ø8X20 MM 10Bestel 
2313543121
Not available anymore
8STUD M8X16 MM 0
24172816811O-RING Ø13,9 MM SP=2,6 MM 20Bestel 
25[11198371]
Not available anymore
13SPRING WASHER Ø10X20 MM 0
arrow1709027413WASHER Ø10X20 MM 20Bestel 
26[15970730]
Not available anymore
7HEXAGON BOLT M10X25 MM 0
arrow159707347HEXAGON BOLT M10X1,25X25 10Bestel 
27159725212HEXAGON BOLT M10X135 MM 1Bestel 
29159731213HEXAGON BOLT M10X180 MM 0Bestel 
3215541630
Not available anymore
4HEXAGON BOLT M12X100 MM 0
3348635151FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
344695673
Not available anymore
1COVER 0
3548635341GASKET 1Bestel 
364729849
Not available anymore
1COVER 0
374687527
Not available anymore
1OIL LINE 0
388524102FASTENING BRACKET 20Bestel 
39135503012WASHER Ø8,15 MM 10Bestel 
40[16042921]
Not available anymore
2SCREW M8X10 20
arrow160429242SCREW M8X1,25X10 MM 10Bestel 
4148634941FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
424729209
Not available anymore
1SUPPORT 0
4347140861RING [up to 328262] 5Bestel 
44984991771SHAFT SEAL 1Bestel 
45135466212STUD M10X1,25X20X35 MM 10Bestel 
47[17038221]
Not available anymore
2HEXAGON NUT M10 0
arrow170382252HEXAGON NUT 5Bestel 
4815970021
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M10X1,25X155 MM 0
49159723213HEXAGON BOLT M10X125 MM 10Bestel 
5045038111SCREW CONNECTOR M10X1,25 5Bestel 
518524091LOCKING PLATE Ø10,5 MM 5Bestel 
52102601602SEAL GASKET Ø10X14 MM SP=1 MM 20Bestel 
53[11903717]
Not available anymore
1SCREW CONNECTOR M8 0
arrow119037141SCREW CONNECTOR M8 10Bestel 
54102600602SEAL GASKET Ø8X12X1 MM 20Bestel 
551736802412STUD M10X25X30 1Bestel 
5615543021
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M12X105 MM 5
57[12646921]
Not available anymore
5WASHER Ø12X28 MM 5
arrow168876245WASHER 10Bestel 
5817094911
Not available anymore
8WASHER Ø8X16X1,6 MM 10
5915978030
Not available anymore
10HEXAGON BOLT M14X105 MM 0
60460427910SPRING WASHER Ø14X32 MM SP=4 MM 5Bestel 
61135467212STUD M10X1,25X40 10Bestel 
63[11198479]
Not available anymore
5SPRING WASHER Ø10X27 MM SP=2,8 10
arrow170905745WASHER Ø10X27 MM SP=2,8 10Bestel 
64102983603SEAL GASKET Ø10X16 MM SP=1 MM 20Bestel 
654677753
Not available anymore
1SCREW CONNECTOR 0
66169797311NUT M10X1,25 5Bestel 
67[14452680]
Not available anymore
1O-RING 0
arrow172776811O-RING Ø5,2 MM SP=1,7 MM 20Bestel 
694718861
Not available anymore
2FLANGE 0
70170894744SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
72[13517221]
Not available anymore
4STUD M8X12X30 MM 5
arrow135172244STUD 5Bestel 
73984159232FLAT ENGINE GASKET 10Bestel 
74[14496729]
Not available anymore
4WASHER 0
arrow170953044WASHER Ø12X24 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?