8281SRG75.10A500
ENGINE CARBURATION


<-INJECTION   - Overview -   ENGINE CABLE->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[8024318]
Not available anymore
1VENTURI HOUSING [up to 07-00] 0
arrow80307041VENTURI HOUSING [from 07-00] 1Bestel 
arrow80308161HAND M.A.S. [from 07-00] ASSY 0Bestel 
arrow166892241SOCKET-HEAD SCREW M6X20 MM 10Bestel 
arrow172801811O-RING Ø53,70X1,78 MM 1Bestel 
28026802
Not available anymore
1VALVE HOUSING [up to 07-00] ASSY 0
380308161HAND M.A.S. [from 07-00] ASSY 0Bestel 
480307041VENTURI HOUSING [from 07-00] 1Bestel 
5172798811O-RING [up to 07-00] 1Bestel 
6166891244CYLIND-HEAD SCREW T411956M6X16 MM 10Bestel 
7166892244SOCKET-HEAD SCREW M6X20 MM 10Bestel 
8172801811O-RING Ø53,70X1,78 MM 1Bestel 
98028142
Not available anymore
1PIPE SOCKET 0
10172915812O-RING Ø104,37X3,53 MM 1Bestel 
11[16605624]
Not available anymore
6HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056356HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
12170898746WASHER Ø8X22 MM 10Bestel 
1380282981VENTURI 1Bestel 
148028303
Not available anymore
1CONE 0
15171312703SCREW M4X30 1Bestel 
168024440
Not available anymore
1AIR PIPE/DUCT 0
178024439
Not available anymore
1PIPE SOCKET 0
188024317
Not available anymore
1RETAINER 0
198017513
Not available anymore
2RETAINER 0
20166054243SCREW M8X16 MM (8.8) 10Bestel 
21170894743SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
228023685
Not available anymore
1PIPE SOCKET 0

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?