8291SRi15.00
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


<-INSERTED BOX ASSEM.   - Overview -   ENGINE SUSPENSION->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
180146511FLYWHEEL HOUSING ASSY 1Bestel 
217873171
Not available anymore
1THREADED INSERT M6 0
3178732713THREADED INSERT M8 5Bestel 
417873471
Not available anymore
6THREADED INSERT 0
51787357116THREADED INSERT 1Bestel 
617873671
Not available anymore
2THREADED INSERT M12X1,25 0
717873971
Not available anymore
8THREADED INSERT M16 0
8169911706LOCK PLUG Ø36 MM 10Bestel 
9[8012849]
Not available anymore
1GASKET 0
arrow48201041GASKET 1Bestel 
1080128391PLATE 1Bestel 
1180178271GASKET 1Bestel 
124792348
Not available anymore
1OIL LINE 0
1348586062GASKET Ø10X14X1 MM 10Bestel 
1445038111SCREW CONNECTOR M10X1,25 5Bestel 
158524091LOCKING PLATE Ø10,5 MM 5Bestel 
1648586052WASHER Ø8X12 MM 20Bestel 
17119037141SCREW CONNECTOR M8 10Bestel 
18135503012WASHER Ø8,15 MM 10Bestel 
198524102FASTENING BRACKET 20Bestel 
20[16042921]
Not available anymore
2SCREW M8X10 20
arrow160429242SCREW M8X1,25X10 MM 10Bestel 
2148826711WASHER 1Bestel 
2247922081OIL RETAINER 1Bestel 
23401014911OIL RETAINER 1Bestel 
248101586
Not available anymore
1PLUG 0
2549316032PIPE SOCKET 1Bestel 
2680094781INDICATOR 1Bestel 
274881253
Not available anymore
1COVER 0
28172896811O-RING Ø44 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
29[16605624]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M8X25 MM (8.8) 10
arrow166056351HEXAGON BOLT M8X25 MM 5Bestel 
30170894741SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
3115972431
Not available anymore
5HEXAGON BOLT M10X1,25X130 0
3280312492PLUG 1Bestel 
3315972031
Not available anymore
1SCREW M10X1,25X110 0
3414307431
Not available anymore
7SCREW 0
35[17101634]
Not available anymore
7SPRING WASHER Ø10X16X2,5 MM 20
arrow178005747SPRING WASHER Ø10,5X21 MM 20Bestel 
36165280602WASHER Ø33X39 MM SP=2 MM 5Bestel 
37167484242STUD M10X20X20 1Bestel 
38167486243STUD M10X30 MM 5Bestel 
3910943831
Not available anymore
10SCREW 0
40460427910SPRING WASHER Ø14X32 MM SP=4 MM 5Bestel 
418010212
Not available anymore
1COVER 0
4280098811GASKET 1Bestel 
43[17038121]
Not available anymore
5HEXAGON NUT M10 5
arrow170381315HEXAGON NUT M10 10Bestel 
44170901742SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
45[17095114]
Not available anymore
6WASHER Ø10X21 MM 0
arrow170951256WASHER T412190 10Bestel 
46[17095314]
Not available anymore
2WASHER [up to ...] Ø12X24 MM 0
arrow170973242WASHER Ø12X24 MM 20Bestel 
4715540931
Not available anymore
2SCREW M12X1,25X55 0
48159722333HEXAGON BOLT M10X1,25X20 MM 5Bestel 
50170904743SPRING WASHER Ø10X27 MM SP=2,5 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?