8460SRi11.00A004
ENGINE HEAT EXCHANGER


<-SUCTION STRAINER   - Overview -   WATER PUMP->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1613181051OIL FILTER SUPPORT ASSY 1Bestel 
2102650601SEAL GASKET Ø32X38 MM SP=1,5 MM 10Bestel 
3102651601SEAL GASKET Ø35,3 MM 5Bestel 
4170901744SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
5103034601SEAL GASKET Ø30x36x1,5 MM 5Bestel 
6[11306921]
Not available anymore
1SCREW M10X1,25X30 0
arrow113069241HEXAGON BOLT M10X1,25X30 MM 5Bestel 
7172892814O-RING Ø34,5 MM SP=3,53 MM 1Bestel 
8[15971821]
Not available anymore
1SCREW M10X1,25X100 20
arrow159718301HEXAGON BOLT M10X1,25X100 MM 10Bestel 
9613180091GOVERNOR/REGULATOR 1Bestel 
10613180101VALVE 1Bestel 
11613155072THREADED UNION 1Bestel 
12[1907584]
Not available anymore
2OIL FILTER CARTRIDGE 12
arrow29973052OIL FILTER 6Bestel 
13[11288021]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M10X1,25X60 MM 0
arrow112880242HEXAGON BOLT M10X1,25X60 MM 5Bestel 
14613194661THREADED PLUG 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?