8460SRi11.00A004
ENGINE COOLING SYSTEM WATER PIPE


<-OVERSIZE RADIATOR   - Overview -   WATER PIPE->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1613156291WATER MANIFOLD 1Bestel 
2[16997411]
Not available anymore
1THREADED PLUG M16X1,5 0
arrow71771941THREADED PLUG T411844M16X1,5 10Bestel 
3[4678165]
Not available anymore
1BREATHER PIPE 0
arrowIVE4678165
Not available anymore
1BREATHER PIPE 1
448586073WASHER Ø12X17 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
5[17089574]
Not available anymore
8WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895758WASHER 10Bestel 
6170902744WASHER Ø10X20 MM 20Bestel 
7[11306921]
Not available anymore
2SCREW M10X1,25X30 0
arrow113069242HEXAGON BOLT M10X1,25X30 MM 5Bestel 
8[16992211]
Not available anymore
1THREADED PLUG M12X1,5 5
arrow169922151THREADED PLUG M12X1,5 1Bestel 
9167468243STUD M8X30 MM (8.8) 10Bestel 
10[16992311]
Not available anymore
1LOCK PLUG M14X1,5 0
arrow169923151THREADED PLUG M14X1,5 10Bestel 
1148586081SEAL GASKET T412688dia.14x19,5x1,5 10Bestel 
12172960802O-RING Ø56,5 MM SP=5,33 MM 20Bestel 
13[15971321]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M10X1,25X75 MM 5
arrow159713302HEXAGON BOLT M10X75 MM 5Bestel 
14166063244HEXAGON BOLT M8X60 MM 5Bestel 
15[16606024]
Not available anymore
1SCREW M8X45 MM 5
arrow166060341HEXAGON BOLT M8X45 MM 5Bestel 
16166057344HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
171703793112HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
18613171012CONNECTOR SLEEVE 1Bestel 
19613171071WATER PIPE 1Bestel 
20613188221FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
218009696
Not available anymore
1SCREW CONNECTOR M12X1,5X25 5
22613188201FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
23613190504FLAT ENGINE GASKET 10Bestel 
24613187691WATER PIPE 1Bestel 
2548573751GASKET 10Bestel 
26170894748SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
278018370
Not available anymore
1COVER 0
28[16746724]
Not available anymore
4STUD M8X25 MM 0
arrow167467254STUD 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?