8460SRi11.00A004
ENGINE COOLING SYSTEM TBD


<-WATER PIPE   - Overview -   TEMP.REGULATOR->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
14800147
Not available anymore
1PIPE 0
2[16605524]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M8X20 MM 10
arrow16605534
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M8X20 MM (10.9) 1
31708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
4984186211GASKET 1Bestel 
58018457
Not available anymore
1WATER PIPE 0
6172902812O-RING Ø63,09 MM SP=3,53 MM 20Bestel 
7167294248STUD T412913M8X1,25X25 10Bestel 
8177650911CLIP Ø60/80 MM 10Bestel 
9170379319HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
10169925111THREADED PLUG T412179M18X1,5 5Bestel 
1148586101WASHER Ø18X24 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
12[98490783]
Not available anymore
3CLIP Ø55-65 MM 1
arrow177649913CLIP Ø50/70 MM 5Bestel 
1381021861WATER HOSE 1Bestel 
1480166201EXHAUST COOL. ELBOW 1Bestel 
158017335
Not available anymore
1RETAINER 0
16166054241SCREW M8X16 MM (8.8) 10Bestel 
17[17038221]
Not available anymore
1HEXAGON NUT M10 0
arrow170382251HEXAGON NUT 5Bestel 
18170901741SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
1913662904RUBBER LUG 10Bestel 
2081132951CLAMP Ø50 MM 1Bestel 
2181132961CLAMP Ø50 MM 1Bestel 
228018371
Not available anymore
1WATER PIPE 0
23984331991CONNECTOR SLEEVE 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?