F1AE0481G*B006
ENGINE CYLINDER BLOCK ASSEMBLY-SUMP


<-ENGINE BLOCK ASSY   - Overview -   INSERTED BOX ASSEM.->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[504025487]
Not available anymore
1OIL SUMP [UP TO # 273486] 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
2169934111THREADED PLUG T412587M22X1,5 5Bestel 
3165084601WASHER 22x27x1,5 20Bestel 
45040183411SUPPORT 0Bestel 
55040183421OIL SUMP GASKET 1Bestel 
6[16673934]
Not available anymore
13HEXAGON BOLT M8X35 MM 0
arrow1667393513HEXAGON BOLT T411324M8X35 MM 5Bestel 
7[18137724]
Not available anymore
2SCREW M6X30 MM 20
arrow181377252HEXAGON BOLT 10Bestel 
8[504154992]
Not available anymore
1OIL SUMP [FROM # 273487] 0
arrow5043068741OIL SUMP 1Bestel 
9[504154880]
Not available anymore
1FRAME [FROM # 273487] 2
arrow58018385391FRAME 1Bestel 
10[504018307]
Not available anymore
1OIL SUMP GASKET [FROM # 273487] 1
arrow58021021621OIL SUMP GASKET 1Bestel 
11[16586124]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M6X35 MM 10
arrow165861251HEXAGON BOLT 10Bestel 
12[504018306]
Not available anymore
1FRAME 1
arrow58018385391FRAME 1Bestel 
135040027231RETAINER 1Bestel 
14166892242SOCKET-HEAD SCREW M6X20 MM 10Bestel 
15[16586024]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M6X30 MM 0
arrow165860251HEXAGON BOLT M6X30 MM 2Bestel 
16136041111SPACER 5Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?