F1AE0481G*B006
ENGINE CYLINDER HEAD CYLINDER HEAD-COVERS


<-DOWEL PIN   - Overview -   CYLINDER HEAD-COVERS->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
150038770416VALVE SEAT STD. 10Bestel 
3[500348747]
Not available anymore
10STUD M8x71 0
arrow580175846910STUD 5Bestel 
45040512386THREADED PLUG DIAM=3/8" 10Bestel 
55040512362THREADED PLUG T411881DIAM=1/8" 20Bestel 
65040512373THREADED PLUG DIAM=1/4" 10Bestel 
7[500389777]
Not available anymore
2DOWEL PIN Ø10 MM 0
arrow5040873652DOWEL PIN 10Bestel 
8169889012LOCK PLUG Ø36 MM 5Bestel 
9[500362855]
Not available anymore
8INLET VALVE 0
arrow5040691998INLET VALVE 4Bestel 
10[500362856]
Not available anymore
8EXHAUST VALVE 0
arrow5043780708EXHAUST VALVE 4Bestel 
1150034868616ENGINE VALV.SPRING 6Bestel 
1214194670
Not available anymore
32VALVE CONE T401287 20
1350034868516SPRING CAP 10Bestel 
1450039537816CAP 20Bestel 
155003470396CYL.HEAD STUD M14X1,5x193 5Bestel 
165003470404CYL.HEAD STUD M11x1,5x133 5Bestel 
185003870681CYL.HEAD GASKET SP=1,2 MM 1Bestel 
20[504014269]
Not available anymore
16ROCKER ARM 0
arrow580145556016ROCKER ARM 1Bestel 
215040336771THREADED UNION DIAM=1/4" 5Bestel 
2248586081SEAL GASKET T412688dia.14x19,5x1,5 10Bestel 
235040492681CYLINDER HEAD ASSY 1Bestel 
2450405380416VALVE GUIDE +0,05 MM 4Bestel 
2550405380516VALVE GUIDE +0.10 6Bestel 
2650405380616VALVE GUIDE +0.25 4Bestel 
275043780708EXHAUST VALVE 4Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?