F1AE0481H*B002
ENGINE TURBOCHARGER


<-FUEL INJECTION   - Overview -   TURBOCHARGER->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
15041287791VARIAB.GEOM.TURBINE ASSY 0Bestel 
248586072WASHER Ø12X17 MM SP=1,5 MM 20Bestel 
45003226774HEXAGON NUT T412745M8 10Bestel 
5[17094914]
Not available anymore
4WASHER 8x16 50
arrow170949164WASHER T430896 20Bestel 
65040968181EXHAUST MANIFOLD GASKET - 0Bestel 
75040868961AIR PIPE/DUCT - 0Bestel 
105040873901OIL LINE - 0Bestel 
115040873911OIL LINE - 0Bestel 
125003707061FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
13[16585825]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT M6X20 MM 10
arrow165858702HEXAGON BOLT M6X20 10Bestel 
175040336911THREADED UNION 5Bestel 
18112704601GASKET Ø17X21X1,5 MM 10Bestel 
195040869171CLIP - 0Bestel 
205042212891PROTECTION 1Bestel 
215042034211OIL LINE - 0Bestel 
225042034131VARIAB.GEOM.TURBINE - 0Bestel 
235042169881FASTENING BRACKET - 0Bestel 
245042031411WATER PIPE - 0Bestel 
255042031421WATER PIPE - 0Bestel 
265042033851FASTENING BRACKET - 0Bestel 
275042210761BANJO BOLT - 0Bestel 
28162970242SCREW M6X18 MM 0Bestel 
29[16610321]
Not available anymore
1SCREW 0
arrow11248371HEXAGON BOLT 10Bestel 
30102601602SEAL GASKET Ø10X14 MM SP=1 MM 20Bestel 
31[16508160]
Not available anymore
4WASHER Ø14X18 MM 0
arrow48586084SEAL GASKET T412688dia.14x19,5x1,5 10Bestel 
32165113112SCREW CONNECTOR M14X1,5 5Bestel 
33170953111WASHER - 0Bestel 
345042575761WATER PIPE 1Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?