F1CE3481A*A002
ENGINE TURBOCHARGER


<-FUEL INJECTION   - Overview -   DIPSTICKS->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[504359632]
Not available anymore
1TURBOCHARGER 0
arrow504371348
Not available anymore
1TURBOCHARGER Replacement solution 0
2[4834948]
Not available anymore
1EXH. MANIFOLD GKT 5
arrow58017640821EXH. MANIFOLD GKT 1Bestel 
35003226774HEXAGON NUT T412745M8 10Bestel 
4[17094914]
Not available anymore
4WASHER 8x16 50
arrow170949164WASHER T430896 20Bestel 
55043398511OIL LINE INLET 1Bestel 
6504327432
Not available anymore
1WATER PIPE 0
75043399781WATER PIPE 1Bestel 
85043519161FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
9165858702HEXAGON BOLT M6X20 10Bestel 
105043344771EXHAUST PIPE 1Bestel 
115043344791CLIP dia. 75mm. 1Bestel 
125043397381CLIP 1Bestel 
13165862255HEXAGON BOLT M8X1,25X16 MM 5Bestel 
145043416371SCREW CONNECTOR M12X1,5 1Bestel 
1548586084SEAL GASKET T412688dia.14x19,5x1,5 10Bestel 
16504359630
Not available anymore
1FASTENING BRACKET 1
17[504334481]
Not available anymore
1ENGINE BRAKE VALVE 0
arrow5801789419
Not available anymore
1NLA ENGINE BRAKE VALVE 1
18181378251HEXAGON BOLT M6X16 10Bestel 
19165083602WASHER T41217818x22x1,5 20Bestel 
205043408411AIR PIPE/DUCT 1Bestel 
21167292241STUD M8X16 MM 10Bestel 
225041205831FASTENING BRACKET 5Bestel 
23[504373186]
Not available anymore
2HEXAGON BOLT 0
arrow165979252HEXAGON BOLT M8X14 MM 5Bestel 
24504334483
Not available anymore
1FASTENING BRACKET 0
255043749881CLAMP - 0Bestel 
26504334484
Not available anymore
1OIL LINE OUTLET 0
27165856251HEXAGON BOLT M6X12 20Bestel 
28165979251HEXAGON BOLT M8X14 MM 5Bestel 
29144711811O-RING Ø46,99x5,33 MM 5Bestel 
30[504356726]
Not available anymore
1SCREW CONNECTOR M12X1,5 0
arrow58015631281SCREW CONNECTOR 1Bestel 
31180881911CLIP 5Bestel 
33504339958
Not available anymore
1TURBOCHARGER HOSE 0
34167294342STUD T412750M8X25 MM 10Bestel 
35[17764694]
Not available anymore
1CLIP Ø25/40 MM 5
arrow58017770541CLIP 1Bestel 
36504348580
Not available anymore
1PROTECTION 0
37166890704SCREW 1Bestel 
3858016517921CLAMP - 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?