FVQE2883Z*C200
ENGINE CYLINDER BLOCK FRONT CRANKCASE COVER


<-ASSEMBLY-SUMP   - Overview -   FLYWHEEL HOUSING->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
15041124861TIMINGGEAR HOUSIN [FROM 10-06-05] 1Bestel 
25043105491FRONT C.CASE COVER 1Bestel 
3170426356HEXAGON NUT M10 5Bestel 
4[504036096]
Not available anymore
1SHAFT SEAL Ø100X130X13/14 MM 1
arrow5042888661SHAFT SEAL 1Bestel 
5[504041130]
Not available anymore
1GEAR RIGHT ASSY 0
arrow5040402161CAMSHAFT PINION 1Bestel 
arrow5040414941ROLLER BEARING 1Bestel 
61662673410HEXAGON BOLT M8X100 MM 5Bestel 
7[504041129]
Not available anymore
1GEAR LEFT ASSY 0
arrow5040402171CAMSHAFT PINION 1Bestel 
arrow5040414941ROLLER BEARING 1Bestel 
85040423592SHAFT 1Bestel 
95040423582SPACING BAR 1Bestel 
10172910812O-RING Ø88,49X3,53 MM 10Bestel 
11166789342HEXAGON BOLT M12X80 MM 5Bestel 
12172826812O-RING SP=2,62 MM 10Bestel 
13167313246STUD M10X30 MM 5Bestel 
14166921346CYLIND-HEAD SCREW M10X1,25X25 MM 5Bestel 
15166257343HEXAGON BOLT M8X35 5Bestel 
161674873414STUD M10X1,25X35 MM 5Bestel 
171667373510HEXAGON BOLT T412343M8X25 MM 10Bestel 
18167468358STUD M8X30 MM 5Bestel 
191666551421WASHER Ø8 MM 10Bestel 
20170425358HEXAGON NUT 10Bestel 
2129925041ADHESIVE/STICKER LOCTITE 1Bestel 
22166656146WASHER Ø10,5 MM 20Bestel 
231708947411SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 
24170900746SPRING WASHER Ø10X20X1,9 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?