GS8031i05.05A654
ENGINE CYLINDER BLOCK INSERTED BOX ASSEM.


Overview


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
15645301COVER 1Bestel 
25003468863STUD M8X1,25 5Bestel 
346052201OIL NOZZLE 10Bestel 
4994692651SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
548509861FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
6[4786512]
Not available anymore
1TIMINGGEAR HOUSIN ASSY 0
arrow5041209501TIMINGGEAR HOUSIN ASSY 1Bestel 
747697491FRONT C.CASE COVER ASSY 1Bestel 
8984181381FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
9984324691FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
10984240461FLAT ENGINE GASKET 5Bestel 
11166058241HEXAGON BOLT M8X35 MM 10Bestel 
12166061244HEXAGON BOLT M8X50 MM 10Bestel 
13[13543621]
Not available anymore
1STUD M8X16X30 MM 1
arrow167468241STUD M8X30 MM (8.8) 10Bestel 
1410839610
Not available anymore
2DOWEL PIN Ø8 MM 0
15[17094914]
Not available anymore
15WASHER 8x16 50
arrow1709491615WASHER 1Bestel 
16[17088471]
Not available anymore
4SPRING WASHER Ø6X12 MM SP=1,2 MM 20
arrow170884744WASHER Ø6X12 MM 20Bestel 
1713546921
Not available anymore
3STUD M8X12X22 MM 0
1813543620
Not available anymore
3STUD M8X16X30 0
19170950141WASHER Ø10X18 MM 20Bestel 
20[15888821]
Not available anymore
1HEXAGON BOLT M10X1,25X70 MM 1
arrow158888241HEXAGON BOLT M10X1,25X70 MM 5Bestel 
21[16603724]
Not available anymore
4HEXAGON BOLT M6X20 MM (8.8) 10
arrow166037284HEXAGON BOLT 1Bestel 
22[16043521]
Not available anymore
2SCREW M8X22 10
arrow150007242HEXAGON BOLT M8X22 MM (8.8) 5Bestel 
23166057341HEXAGON BOLT M8X30 MM 5Bestel 
24[16044921]
Not available anymore
3HEXAGON BOLT M8X1,25X85 MM 0
arrow160449243SCREW M8X1,25X85 MM 5Bestel 
25166065243HEXAGON BOLT M8X70 MM 5Bestel 
26170379311HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
31984179851COVER 1Bestel 
32984179861FLAT ENGINE GASKET 1Bestel 
33[4784723]
Not available anymore
1FLYWHEEL HOUSING ASSY 0
arrowMULTIPLE1TBC 0Bestel 
34166123242HEXAGON BOLT M14X35 MM 5Bestel 
3547187401PLUG 1Bestel 
36172755102DOWEL PIN Ø10 MM 5Bestel 
37[17089574]
Not available anymore
3WASHER Ø8X16 MM 20
arrow170895753WASHER 10Bestel 
38170901744SPRING WASHER Ø10X20 MM 10Bestel 
39[11200171]
Not available anymore
4SPRING WASHER Ø15 MM 0
arrow170919744SPRING WASHER Ø14X32 MM SP=3,4 MM 10Bestel 
40[11306921]
Not available anymore
4SCREW M10X1,25X30 0
arrow113069244HEXAGON BOLT M10X1,25X30 MM 5Bestel 
41994574011SHAFT SEAL CORCOS 1Bestel 
42[17038721]
Not available anymore
2NUT [from ...] M14X2 0
arrow170387252NUT M14 5Bestel 
4316998011
Not available anymore
1PLUG M35X1,5 0
44144830811O-RING Ø5,33X196,2 MM 1Bestel 
45172892811O-RING Ø34,5 MM SP=3,53 MM 5Bestel 
47166054241SCREW M8X16 MM (8.8) 10Bestel 
49170894744SPRING WASHER Ø8X16 MM SP=1,4 MM 20Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?