GS8031i05.05A654
ENGINE CYLINDER HEAD


<-ENGINE BREATHERS   - Overview -   INLET MANIFOLD->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1984643731CYLINDER HEAD ASSY 1Bestel 
248188623WATER CONVEYOR 1Bestel 
3479645714CYL.HEAD STUD 5Bestel 
4984720111CYL.HEAD GASKET SP=1,35 MM 1Bestel 
547708593NOZZLE HOLDER SEAT 1Bestel 
698418861
Not available anymore
1CYL. HEAD COVER 0
748451351HEAD COVER GASKET 1Bestel 
8984161343WASHER [from 555940] 20Bestel 
9[16104111]
Not available anymore
3HEXAGON NUT M8 0
arrow171528213NUT [up to 555939] M8 10Bestel 
10[13517530]
Not available anymore
6STUD M8X12X45 0
arrow5003805216STUD M8X12X45 5Bestel 
11142821701LOCK PLUG Ø20 MM 5Bestel 
12169908706LOCK PLUG Ø28 MM 10Bestel 
13169913701LOCK PLUG Ø45 MM 20Bestel 
14143239111LOCK PLUG M10X1,25 10Bestel 
15[14453981]
Not available anymore
6O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 1
arrow172789816O-RING Ø25,12 MM SP=1,78 MM 20Bestel 
16984176593NUT [from 555940] 10Bestel 
1748021266VALVE GUIDE 4Bestel 
184802127
Not available anymore
6VALVE GUIDE +0,2 0
2010519660
Not available anymore
3WASHER [up to 555939] Ø8X17 MM 0
2146829901ROCKER SHAFT ASSY 1Bestel 
2246012953ROCKER BRACKET 1Bestel 
234682937
Not available anymore
6BUSH 5
2448489736ROCKER ARM ASSY 6Bestel 
2543389206ADJUSTING NUT 5Bestel 
2646997836ROCKER ARM SCREW 5Bestel 
2746012962ROCKER ARM SPRING 10Bestel 
2848386806VALVE CAP 10Bestel 
2947805586SPRING CAP TOP 5Bestel 
3048123476ENGINE VALV.SPRING 6Bestel 
3148174246SPRING CAP BOTTOM 10Bestel 
32[1908408]
Not available anymore
3INLET VALVE 4
arrow5000426433 1Bestel 
33[1908410]
Not available anymore
3EXHAUST VALVE 6
arrow2997543
Not available anymore
3EXHAUST VALVE 6
34481989112VALVE CONE 50Bestel 
35166064243HEXAGON BOLT M8X65 MM 5Bestel 
3648468511SPIGOT SCREW 10Bestel 
3746396614SUPPORT RING SP=1 MM 20Bestel 
3845707984SUPPORT RING SP=0,7 MM 20Bestel 
3945707994SUPPORT RING SP=0,5 MM 10Bestel 
40110666762CIRCLIP Ø18 MM 20Bestel 
41[17094914]
Not available anymore
6WASHER 8x16 50
arrow170949166WASHER 1Bestel 
43[14328301]
Not available anymore
2LOCK PLUG Ø12 MM 0
arrow169878012LOCK PLUG Ø12 MM 20Bestel 
44984581493STUD [from 608189] 5Bestel 
45170379313HEXAGON NUT M8X1,25 10Bestel 
46167292243STUD M8X16 MM 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?