V08ENTM11.10D210
ENGINE CYLINDER HEAD CYLINDER HEAD-COVERS


<-ENGINE BREATHERS   - Overview -   ROCKER SHAFT->


ItemArtikel nummerAantalOmschrijvingGelijkwaardigNotitie FPTVerpakkingshoeveelheidPrijs per stukToevoegen aan winkelmand
1[504162554]
Not available anymore
8CYLINDER HEAD ASSY 1
arrow58021043118CYLINDER HEAD 1Bestel 
arrow5040767838HEXAGON BOLT M15X185 MM 1Bestel 
25040463748SPRING WASHER 1Bestel 
3167096348CYLIND-HEAD SCREW NM10X70 MM 1Bestel 
4483305164VALVE CONE 1Bestel 
550407696148HEXAGON BOLT M15X170 MM 1Bestel 
65040301718NOZZLE HOLDER SEAT 1Bestel 
71727888116O-RING Ø23,5 MM SP=1,7 MM 20Bestel 
81699067040LOCK PLUG Ø22 MM 20Bestel 
95040512368THREADED PLUG DIAM=1/8" 20Bestel 
10173185118THREADED PLUG M6X1 20Bestel 
115040278568FASTENING BRACKET 1Bestel 
125040441008CYL. HEAD COVER ASSY 1Bestel 
131728038116O-RING Ø60,05 x 1,78 MM 1Bestel 
14[504039531]
Not available anymore
16COVER int. Ø 60,70 MM 0
arrowMULTIPLE16TBC 0Bestel 
151813782532HEXAGON BOLT M6X16 10Bestel 
165040290138CYL.HEAD GASKET 1Bestel 
1750412072216INLET VALVE 1Bestel 
1850407848316EXHAUST VALVE 1Bestel 
195040464688WASHER 1Bestel 
2050407678316HEXAGON BOLT M15X185 MM 1Bestel 
2150404951440HEXAGON BOLT M8X1,25X40 MM 1Bestel 
22481489732ENGINE VALV.SPRING 6Bestel 
23467598332SPRING CAP TOP 1Bestel 
249845842732SPRING CAP BOTTOM 5Bestel 
254010187432SHAFT SEAL 1Bestel 
26984811058HEAD COVER GASKET 10Bestel 

Hartelijk dank voor het plaatsen van dit product in uw winkelmand!

Wilt u meerdere onderdelen bestellen?